Seznam členů

Jméno  Příjmení  Obec  Znalecký obor 
1 Miroslav KLEDUS BRNO
2 Helena LOPOUROVÁ LETOVICE ekonomika
3 Jiří TRÁVNÍČEK BRNO ekonomika, strojírenství
4 Zdeněk MAŇÁK UHERSKÝ BROD ekonomika, stavebnictví
5 Karel ABRAHAM BRNO ekonomika, ekonomika
6 Miroslav ADÁMEK PRAHA - východ ekonomika, strojírenství
7 Zdeněk AMBROŽ VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika
8 Milan BELÁČEK PRAHA 3 - Vinohrady ekonomika, stavebnictví
9 Miroslav BEŠÍK BRUNTÁL ekonomika, ekonomika
10 Jiří BREJCHA PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví, ekonomika
11 Miloslav BUCHTA KUŘIM ekonomika, stavebnictví
12 Josef BURSA JABLONEC NAD NISOU ekonomika, strojírenství, doprava
13 František CÍSAŘ VŘESINA u Hlučína ekonomika, stavebnictví
14 Jaroslav KORDÍK PLZEŇ ekonomika
15 Petr ČECH BRNO ekonomika, stavebnictví
16 Vratislav ČECH ŘÍČANY ekonomika
17 Vratislav DOČKALÍK PŘEROV ekonomika
18 Jan DOLEŽAL PRAHA 4 - Krč ekonomika, stavebnictví
19 Rostislav DROCHYTKA BRNO ekonomika, stavebnictví
20 Josef DVOŘÁK OLOMOUC ekonomika, stavebnictví, ekonomika
21 Zdeněk FRANTA PRAHA 3 ekonomika, strojírenství
22 Jaroslav HÁBA BRNO ekonomika, stavebnictví, ekonomika
23 Ladislav HOJSÁK POHOŘELICE ekonomika, stavebnictví
24 Jan HOLÍK ŽIDLOCHOVICE ekonomika, stavebnictví
25 Vladimír HORÁK UHERSKÉ HRADIŠTĚ ekonomika
26 Miroslav HRAD BRNO
27 Vladimír HUŠÁK ČESKÁ TŘEBOVÁ ekonomika
28 Oldřich JANDA BRNO strojírenství
29 Rudolf JUNGER LITOMYŠL ekonomika, stavebnictví
30 David KAFTAN PRAHA 4 - Modřany ekonomika, stavebnictví
31 Rudolf KLIKA BRNO ekonomika
32 Ivan KLVAČ PŘEROV ekonomika, ekonomika, strojírenství
33 Vladimír KNAP PUSTIMĚŘ 133 ekonomika, stavebnictví
34 Miroslav KOLÁŘ ŘÍČANY U PRAHY ekonomika, strojírenství
35 Zdeněk KOLÍBAL BRNO doprava
36 Petr KONDYSEK PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví
37 Jan KONTA PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
38 Zdeněk KORTA PRAHA 4 - Chodov ekonomika, stavebnictví, projektování
39 Miroslav KOVALČÍK BRNO ekonomika
40 Vladimír LANGHAMER LANŠKROUN ekonomika
41 Vladimír LEDERER BRNO ekonomika, stavebnictví
42 Stanislav LEINVEBER NECHANICE ekonomika
43 Ivo LEXA TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
44 Miroslav MAŇAS VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika
45 Jiří MERTA PARDUBICE ekonomika, stavebnictví
46 Zdeněk MUNK VŘESINA 689 ekonomika, doprava
47 Antonín PAKOSTA LITOMYŠL ekonomika
48 Zdeňka PROCHÁZKOVÁ ZNOJMO ekonomika
49 Miroslav REICHSTÄTER LELEKOVICE 427 ekonomika
50 Jan RICHTER VRBNO POD PRADĚDEM ekonomika
51 Petr ŘEPA KOLÍN ekonomika, stavebnictví
52 Jaroslav SEDLÁK BRNO ekonomika
53 Jaroslav SEDLÁK OLOMUČANY 300 ekonomika, stavebnictví, ekonomika
54 Magda SMEJKALOVÁ PRAHA 8 ekonomika, stavebnictví
55 Jan ŠIMONÍK TRAPLICE 420 ekonomika
56 Jan ŠLOSÁREK JIHLAVA ekonomika, doprava
57 Lubomír ŠMÍDA MAJETÍN ekonomika
58 Zdeněk ŠUBRT KUTNÁ HORA ekonomika, strojírenství
59 Jiří TAJOVSKÝ BOSKOVICE ekonomika
60 Ladislav TOULA VLAŠIM ekonomika, ekonomika, strojírenství
61 Jan UHLÍŘ PŘEDMĚŘICE N/JIZEROU ekonomika, ekonomika, ekonomika
62 Aleš VÉMOLA BRNO ekonomika, strojírenství, doprava
63 Petr VLK BŘEZNÍK 276 ekonomika, strojírenství, doprava
64 Petr VOLTNER OLOMOUC ekonomika, doprava
65 Zdeněk VYSKOČIL LUŽICE ekonomika
66 Jiří PRCHAL PŘEROV - Kozlovice ekonomika, strojírenství
67 Jan ŠTĚPÁNEK OLOMOUC 9 ekonomika
68 Leopold CHODURA PRAHA 10 ekonomika, strojírenství, doprava
69 Jaroslav NOVOTNÝ OSTOPOVICE stavebnictví, stavebnictví
70 Stanislav KOTAS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM ekonomika
71 Karel DOUBRAVSKÝ BUŠÍN 30 ekonomika, strojírenství, doprava
72 Zdeněk HAVRÁNEK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM ekonomika
73 Radoslav ŽOUR LUKOV U ZLÍNA ekonomika, stavebnictví
74 Bořivoj GRODA BRNO ekonomika, strojírenství
75 Miloš HRABA LIBEREC 12 ekonomika
76 Arnošt RUNČÍK LIBEREC 14 ekonomika, strojírenství
77 Vlastimil NÁROŽNÝ VELKÉ OPATOVICE ekonomika, stavebnictví
78 Ludmila ROZBOŘILOVÁ TIŠNOV ekonomika
79 Petr CVEJN VSETÍN ekonomika
80 Jan STRMISKA BRNO ekonomika, strojírenství
81 Miroslav MUNCLINGER HUSTOPEČE ekonomika
82 Oldřich KLAPAL VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví
83 Josef BRADÁČ VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
84 Vladimír LEEB BRANDÝS NAD LABEM ekonomika, stavebnictví
85 Zdeněk NOSEK LIBEREC ekonomika, stavebnictví
86 Vlastimil BIEN HORNÍ BRANNÁ 183 ekonomika
87 Bořivoj HLOŽEK OTNICE ekonomika, stavebnictví
88 Vladimír FEJFAR PŘEDMĚŘICE NAD LABEM ekonomika, stavebnictví
89 Ladislav MANDÁK LIPNÍK NAD BEČVOU ekonomika, strojírenství, doprava
90 Josef NOVÁK BRNO ekonomika
91 Libor ELEFANT BRNO ekonomika, stavebnictví
92 Hana DIVIŠOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
93 Šárka ŠVANCAROVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví, ekonomika
94 Pavel TYDLAČKA VSETÍN ekonomika
95 Jitka ČERNOUŠKOVÁ LUKOV ekonomika, stavebnictví
96 Jiří MRKVÁNEK ZLÍN ekonomika, ekonomika
97 Alena ŠEBESTÍKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
98 Soběslav VALACH BRNO ekonomika, stavebnictví
99 Miloslav BEČIČKA LIBEREC 7 ekonomika, stavebnictví
100 Radomír PIKOLA SILŮVKY, p. Prštice ekonomika
101 Slavomír ČERNÝ ZDOUNKY ekonomika, stavebnictví
102 Zdeněk HELEŠIC MORAVSKÁ NOVÁ VES ekonomika, stavebnictví
103 Eliška KROŠLÁKOVÁ VACENOVICE ekonomika, stavebnictví
104 Robert KLEDUS BRNO ekonomika, doprava, strojírenství
105 Ivana RERKOVÁ BŘECLAV 2 ekonomika
106 Jana MACHKOVÁ PARDUBICE ekonomika, stavebnictví
107 Bronislav BUBÍLEK HODONÍN ekonomika, stavebnictví
108 Quido KLEČKA ŠUMPERK ekonomika, stavebnictví, stavebnictví
109 Tomáš VOBORNÍK TRUTNOV ekonomika, stavebnictví
110 Zbyněk RERKO BŘECLAV 2
111 Dan HOS PŘEROV ekonomika
112 Milan MACHOVEC KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví, ekonomika
113 Jiří KALICH HUSTOPEČE NAD BEČVOU ekonomika, stavebnictví
114 Ivana ČERNÁ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví
115 František KOCOUREK PROSTĚJOV ekonomika
116 Karel MOHELNÍK SVITAVY ekonomika, stavebnictví
117 Pavel JOSEFÍK UHERSKÝ BROD ekonomika
118 Jiří LODR DALOVICE ekonomika, stavebnictví
119 Jaroslav MLČOCH FRYŠTÁK ekonomika, stavebnictví
120 Vladimír TESAŘ BRNO ekonomika, stavebnictví
121 Petr GREGORČÍK ZLÍN ekonomika, stavebnictví
122 Miroslav HRBÁČ VŘESINA ekonomika, stavebnictví
123 Pavel KONVALINKA SNĚŽNÉ NA MORAVĚ ekonomika
124 Pavel HOŘEJŠÍ PELHŘIMOV ekonomika, stavebnictví
125 Aleš KRATOCHVÍL BRNO ekonomika, stavebnictví
126 Miroslav VOZÁR UHERSKÝ BROD ekonomika, stavebnictví
127 Milan HORŇÁČEK LUŽICE ekonomika
128 Josef CUPAL BRNO ekonomika, stavebnictví
129 Jiří ŠTRANEK TEPLICE ekonomika, strojírenství, doprava
130 Miloš MÁLEK ČASTOLOVICE ekonomika, strojíresntví, doprava
131 Josef SVATOŠ TÁBOR ekonomika
132 Jiří VAŇOUREK OSTROV stavebnictví
133 Ilona MACHÁČOVÁ VSETÍN ekonomika, stavebnictví
134 Jan KUBELKA ČESKÁ KAMENICE ekonomika, strojírenství, doprava
135 Miloslav KALOUS HRADEC KRÁLOVÉ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
136 Ctibor HOŠEK PŘEROV ekonomika
137 Zdeněk BAČKOVSKÝ PRAHA 3 ekonomika, strojírenství, doprava
138 Miloslav SCHNEIDER OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
139 Miloslav MUŽÍK OSTRAVA - Poruba ekonomika, elektrotechnika
140 Miroslav ŘEŽÁB ČESKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví, projektování
141 Petr ROSOL PRAHA 9 ekonomika, strojírenství
142 Josef KAVAN BRNO ekonomika
143 Jiří VONDÁL BOSKOVICE ekonomika, strojírenství
144 Jiří ZELENKA ČESKÁ LÍPA ekonomika
145 Milan KOLOVRAT HRADEC NAD MORAVICÍ ekonomika
146 Petra JECHOVÁ PRAHA 6 ekonomika
147 Štěpán POHL TUŘICE - SOBĚTUCHY ekonomika
148 Hanuš HRABÁNEK MLADÁ BOLESLAV strojírenství, ekonomika, doprava
149 Václav SANKOT PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
150 Jindřich RAIS PLZEŇ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
151 Jan ŠMUCLER KARLOVY VARY ekonomika, strojírenství, doprava
152 Jiřina BÖHMOVÁ PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
153 Karel BÁŤA HAVLÍČKŮV BROD ekonomika, stavebnictví, ekonomika
154 Miroslav JANEČKA OSTRAVA - Poruba ekonomika, strojírenství, doprava
155 Vladimír KODYTEK VAMBERK ekonomika, strojírenství
156 Miloslav SMĚLÍK KUNOVICE ekonomika, strojírenství, doprava
157 Miroslav TOLÁŠ HRANICE 1 - ÚSTÍ 144 ekonomika, stavebnictví
158 Jaroslav VESELÝ ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
159 Alois VIDLÁŘ OLOMOUC ekonomika
160 Josef PETRUŠKA VILÉMOV 143 ekonomika, stavebnictví
161 Miroslav SMĚŠNÝ TRAPLICE 325 ekonomika
162 Martin RŮŽIČKA PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví
163 Zora JAROLÍMOVÁ BRNO ekonomika
164 Karel BÁREK VYŠKOV ekonomika, stavebnictví, projektování
165 Jiří VALA BRNO ekonomika, stavebnictví
166 Josef NEKVAPIL BRNO ekonomika
167 Milan KOUBA PRAHA 5 ekonomika
168 Věra JETMAROVÁ PRAHA 8 - Libeň ekonomika, stavebnictví, ekonomika
169 Tomáš HUDEC BRNO ekonomika, stavebnictví
170 Lubomír WEIGEL BRNO ekonomika, stavebnictví
171 Jaroslav DRBAL PUSTIMĚŘ ekonomika
172 Zdeněk JELÍNEK BRNO ekonomika, kybernetika
173 Petr PAVLATA ZÁSADA 52 ekonomika, stavebnictví
174 Pavel KLUZÁK PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
175 Jan JURÁŇ OLOMOUC ekonomika, strojírenství, ekonomika, ekonomika, ekonomika
176 Naděžda MARKOVÁ TŘEBÍČ ekonomika
177 Renáta URBÁŠKOVÁ UNIČOV ekonomika, stavebnictví
178 Václav PELC PRAHA 415 ekonomika, ekonomika
179 Bedřich HRABÁNEK PRAHA 4 - Háje ekonomika, strojírenství
180 Josef JÍROVEC HRADEC KRÁLOVÉ ekonomika, strojírenství, doprava
181 Miroslav ŠIROKÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
182 Vítězslav HLAVÁČEK DOLNÍ NĚMČÍ ekonomika, stavebnictví
183 Eva THÁMOVÁ OSTROV ekonomika
184 Pavel BRIATKA PARDUBICE ekonomika, stavebnictví, ekonomika
185 Eva SMRŽOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
186 Pavel TATRAN FRÝDEK - MÍSTEK ekonomika, stavebnictví
187 Irena PAVLÍKOVÁ BRNO
188 Jiří SVOBODA BRNO ekonomika, stavebnictví
189 Josef STRAKA ZÁBŘEH ekonomika, ekonomika
190 Ladislav ČECH OLOMOUC ekonomika, stavebnictví, ekonomika
191 Leoš NOVOTNÝ KLIMKOVICE ekonomika, stavebnictví
192 Marek GADAS HRANICE ekonomika, stavebnictví
193 Petr KRYŠPÍN PRAHA 4 ekonomika
194 Milada PTÁČKOVÁ MODŘICE ekonomika, kybernetika
195 Radka TOMANOVÁ RATÍŠKOVICE ekonomika, stavebnictví
196 Marcel GRYGAR DOBROSLAVICE ekonomika
197 Petr KROUPAR STRÁŽOV 300 ekonomika, strojírenství, doprava
198 Dan VRBKA OMICE
199 Martin VEHOVSKÝ SUDICE ekonomika
200 Miroslav ADÁMEK HLINSKO ekonomika, strojírenství
201 Ivo NOVÁK TIŠNOV ekonomika, stavebnictví
202 Stanislav TURKE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU ekonomika, ekonomika
203 Radomír BRUNCLÍK VYŠKOV ekonomika
204 Jiří GREGORA MLADÁ BOLESLAV ekonomika, strojírenství, doprava
205 Milan BÁLEK ZNOJMO
206 Vladimír ŠEBELA BŘECLAV ekonomika, ochrana přírody, zemědělství
207 Martin DOLEŽEL PŘEROV ekonomika
208 Martina HERZÁNOVÁ OLOMOUC ekonomika
209 Jarmila FIGUROVÁ OSTRAVA - Bělský Les ekonomika, ekonomika
210 Vlastimil FILOUŠ RÁJEC - JESTŘEBÍ ekonomika, stavebnictví
211 Zdeněk VAŠÍČEK HRANICE ekonomika, stavebnictví
212 Jan DOSTÁL OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
213 Evžen JAHODA BRNO ekonomika, stavebnictví
214 Dalibor OBOŘIL BRNO ekonomika, stavebnictví, projektování
215 Jaromír TESAŘ ÚVALY
216 Tomáš CHALUPA MORAVANY U BRNA ekonomika, stavebnictví
217 Pavel TŮMA PRAHA 4 doprava, ekonomika
218 Miloslava BARTUŠKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
219 Stanislav ZOUHAR DOLANY 543 ekonomika
220 Tomáš VOLEK VELATICE 214 ekonomika, stavebnictví
221 Miloslav ŘEHÁK RUMBURK 3 doprava, strojírenství, ekonomika, ekonomika
222 Vladimír ŠINDELÁŘ ŠVÁBENICE 343 ekonomika
223 Jan JINDŘICH DĚČÍN 6 stavebnictví
224 Peter JURÍK SMRŽICE ekonomika, doprava, strojírenství
225 Milan JELÍNEK MORAVSKÝ KRUMLOV ekonomika
226 Tomáš JANAS BRNO ekonomika, stavebnictví
227 Zdeněk NOVÁK JABLONEC NAD NISOU ekonomika
228 Petra HRALOVÁ FRÝDEK - MÍSTEK ekonomika
229 Tomáš KOČÍ ROKYCANY ekonomika, ekonomika, ekonomika
230 František SYSEL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
231 Helena KOCÁBOVÁ MORAVSKÝ KRUMLOV ekonomika, stavebnictví
232 František DOČKAL TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
233 Jaroslav BENDA VELKÉ PAVLOVICE ekonomika, stavebnictví
234 Radoslava PIKULOVÁ PRŠTICE ekonomika, stavebnictví
235 Marie VAVERKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
236 Miloslav LUŽNÝ PROSTĚJOV ekonomika
237 Petr URUBEK DUBŇANY ekonomika
238 Petr ČECH VESELÍ NAD MORAVOU ekonomika
239 Jiří ŠŤASTNÝ TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
240 Jiří PEVNÝ BOSKOVICE ekonomika
241 Jaroslav VODIČKA VELKÁ BÍTĚŠ ekonomika, stavebnictví
242 Jaroslav BEJŠOVEC BRNO ekonomika
243 Jindřich KUDR RATÍŠKOVICE ekonomika
244 Zdeněk DOUBEK ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
245 Ivo KOZUMPLÍK VRACOV ekonomika, stavebnictví
246 Ivo LIŠKUTÍN BRNO doprava, ekonomika, stavebnictví
247 František VOŘÍŠEK ZNOJMO ekonomika
248 Jiří KUDLA LELEKOVICE 88 ekonomika, stavebnictví
249 Pavel BÍLÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
250 Josef VÝMOLA NIVNICE 564 ekonomika
251 František CHVÁTAL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika
252 František HLŮŠEK UHERSKÉ HRADIŠTĚ ekonomika, ekonomika
253 Petr ČADA ZNOJMO ekonomika
254 Jaromír ONDRUŠÁK HOLEŠOV ekonomika
255 Anna TEPLÁ HUSTOPEČE ekonomika, stavebnictví
256 Petr LAŠTOVIČKA KYJOV ekonomika
257 František STRAVA BLUČINA ekonomika, stavebnictví
258 Eva VÁHALOVÁ BRNO ekonomika
259 Ladislav COUFAL SLAVKOV U BRNA ekonomika
260 Jan FIKRLE TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
261 Jan KROUPA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU ekonomika
262 Dagmar ŠŤASTNÁ BRNO ekonomika
263 Ivan BAUR BRNO ekonomika, stavebnictví, dřevo
264 Josef PETR TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
265 Martina DLABAJOVÁ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví
266 Ludvík ŠOJDR KROMĚŘÍŽ ekonomika, ekonomika, ekonomika
267 Vladimíra SMETANOVÁ KROMĚŘÍŽ ekonomika, stavebnictví
268 Pavel PŘIKRYL BŘECLAV ekonomika
269 Jaroslav KONEČNÝ VESELÍ NAD MORAVOU ekonomika, stavebnictví
270 Jan HUDEC SLAVKOV U BRNA ekonomika
271 Tomáš DOSTÁL TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
272 Ivona KUŘÁTKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
273 René VAICENBACHER BŘECLAV ekonomika
274 Rudolf HELA BRNO ekonomika, stavebnictví
275 Hana KUBÁČKOVÁ KROMĚŘÍŽ ekonomika, stavebnictví
276 Zdeněk HAVELKA TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
277 Andrej ILČÁK ŽABČICE ekonomika, stavebnictví
278 Jiří MUSIL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví
279 Antonín RYBNIKÁŘ CHROPYNĚ ekonomika
280 Miroslav KOPECKÝ ROHATEC ekonomika
281 Mária MARTINKOVÁ RÁJEČKO ekonomika
282 Vladislav BĚHUNEK LUHAČOVICE ekonomika
283 Stanislav ŠTENCL OLŠANY U PROSTĚJOVA 361 ekonomika
284 Petr DOSTÁL VELKÉ OPATOVICE ekonomika, stavebnictví
285 Antonín KOLÁŘ BRNO ekonomika
286 Jaroslav ŠPONER HUSTOPEČE ekonomika, stavebnictví
287 Jaroslav KRÁTKÝ JIHLAVA ekonomika, stavebnictví
288 Roman KÄSTNER ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
289 Petr GABRIEL ZNOJMO ekonomika
290 Ludmila TOMAŠTÍKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
291 Zdeněk VEŠKRNA VLADISLAV 254 ekonomika
292 Lubomír KOSTKA ZLÍN - Malenovice ekonomika, stavebnictví
293 Věra BRAVENCOVÁ ČEJČ ekonomika
294 Jitka KOLUCHOVÁ HODONÍN ekonomika, stavebnictví
295 Martin ŽIŽLAVSKÝ NAPAJEDLA ekonomika, stavebnictví
296 Josef DOFEK VRANOVICE ekonomika
297 Pavel ŽŮREK KYJOV ekonomika
298 Lubomír KREJČÍ TŘEBÍČ ekonomika
299 Vladimír MALÁSEK BRNO ekonomika
300 Jiří KOLIBA HODONÍN ekonomika, ekonomika
301 Libor ŠRÁMEK ŽIDLOCHOVICE ekonomika
302 Michal KULIČ KVĚTNICE ekonomika
303 Miloš PELANT SUCHOHRDLY ekonomika
304 Jan TESAŘ TŘEBÍČ ekonomika, zemědělství
305 Jaroslav ŠERÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
306 Jiří FRANC VRCOV 16
307 František CHROMČÁK ZLÍN ekonomika, stavebnictví
308 Jana CIHLÁŘOVÁ HORAŽĎOVICE ekonomika
309 Petr VAŠÍČEK TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
310 František HANZLÍK HOLÝŠOV ekonomika
311 Hana BRŰCKNEROVÁ BRNO ekonomika
312 Monika HOLEČKOVÁ OLOMOUC - Holice ekonomika, stavebniství, ekonomika
313 František VEČEŘA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM ekonomika, stavebnictví
314 Jiří DUSÍK PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
315 Ladislav KOPRUŠČÁK CHEB ekonomika
316 Karel LOUČKA KROMĚŘÍŽ ekonomika
317 Alena LEHEČKOVÁ SOKOLOV ekonomika
318 Ladislav KUPKA SOKOLOV ekonomika, stavebnictví, projektování
319 Romana TRNKOVÁ KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
320 Jaroslav SOUKUP PLZEŇ ekonomika
321 Jaroslav PÁV SOKOLOV ekonomika
322 Antonín KRÁL KROMĚŘÍŽ
323 Miroslav HOŘAN STOD ekonomika
324 Jiří RAJCHELT KOZOLUPY ekonomika
325 Eva HOLÁ PLZEŇ ekonomika
326 Tomáš GARLÍK STARÝ PLZENEC ekonomika
327 Josef CHOC KLATOVY II ekonomika, stavebnictví
328 Jan KRČMA HORŠOVSKÝ TÝN ekonomika
329 Jiří MIKULA PLZEŇ ekonomika, ekonomika
330 Karel KLIMENT PLZEŇ ekonomika
331 Ladislav KOLAŘÍK NEZDENICE ekonomika
332 Marie TRSKOVÁ SOKOLOV ekonomika, stavebnictví
333 Zdeněk KUBINČAN CHEB ekonomika, stavebnictví, ekonomika
334 Jindřich HRACH KARLOVY VARY ekonomika
335 Milan BLÁHA STARÝ PLZENEC ekonomika
336 Vlastimil SÝKORA MIROŠOV ekonomika
337 Jan REGAL DOMAŽLICE ekonomika, stavebnictví
338 Lea ŠPELINOVÁ ROKYCANY - Plzeňské Předměstí ekonomika
339 Miroslav STUCHLÍK ROKYCANY ekonomika
340 Josef VACÍK PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
341 Ladislava STACHOVÁ PLZEŇ ekonomika
342 Libuše ČERMÁKOVÁ ŠTĚNOVICE ekonomika, stavebnictví
343 Miroslav HEJZLAR NEJDEK ekonomika
344 Václav KŘEN PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
345 Zdeněk STADLBAUER PLZEŇ ekonomika
346 Ladislav ŘÍHA NÝŘANY ekonomika
347 Pavel RADA STARÝ PLZENEC ekonomika
348 Karel KUGLER HRÁDEK ekonomika, stavebnictví
349 František CHMELÍK ŠVIHOV ekonomika, stavebnictví, ekonomika
350 Hana VORLOVÁ KRALOVICE ekonomika
351 Jan MORAVEC KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
352 Jiří MAREK PLZEŇ
353 Václav NOVÝ KLATOVY ekonomika, stavebnictví
354 Václav POUR KYŠICE
355 Ladislav LENSKÝ HORAŽĎOVICE ekonomika, stavebnictví
356 Renáta HAVÍŘOVÁ PLZEŇ ekonomika
357 Zbyněk SOVA STŘÍBRO ekonomika
358 Vladimír NOVÁČEK PLZEŇ ekonomika
359 Stanislav FOŘT PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
360 Václav HRADECKÝ HOLÝŠOV ekonomika
361 Marie SZAKÁCSOVÁ PLZEŇ - LITICE ekonomika, stavebnictví, projektování
362 Václav ŠIMICE PLZEŇ ekonomika, ekonomika
363 Václav KROFT ROKYCANY ekonomika, stavebnictví, ekonomika
364 Irena METZOVÁ OPAVA ekonomika
365 Petra LOCHSCHMIDTOVÁ CHODOV ekonomika
366 Ján ŠIDLO BRUNTÁL
367 Radka KARBÁNOVÁ CHEB ekonomika
368 Pavel SEDLÁČEK VEJPRNICE ekonomika, stavebnictví
369 Pavel DOLEŽAL PLZEŇ ekonomika
370 Václav VLČEK KLATOVY ekonomika, stavebnictví
371 Zdeněk DURCHAN PLZEŇ ekonomika
372 Zuzana PAVLŮ KARLOVY VARY ekonomika
373 Vladislava VLČKOVÁ PLZEŇ ekonomika
374 Jiří HAVEL ČESKÁ TŘEBOVÁ
375 Václav KOLÁŘ ZRUČ - Senec ekonomika
376 Galina OŽANOVÁ KRASLICE ekonomika
377 Martin POLEPIL KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
378 Jan HABRDA KOZLANY 46
379 Vojtěch SLAVÍK Kroměříž ekonomika, ekonomika, stavebnictví
380 David ZVEJŠKA ŠENOV ekonomika
381 Zdeněk DUFEK BRNI ekonomika, ekonomika, ekonomika
382 David DVOŘÁK HOSTIVICE ekonomika
383 Richard MOTYČKA PRAHA ekonomika, stavebnictví
384 Stanislav PLEŠMÍD PLZEŇ ekonomika
385 Jaroslav CHOVANEC BRN0 ekonomika, stavebnictví
386 Pavel SUCHÁNEK SLAVIČÍN ekonomika
387 Vladimír ERBEN PROSTĚJOV ekonomika, školství a kultura
388 Rostislav DRNOVSKÝ OTASLAVICE 2 ekonomika
389 Jan RYŠAVÝ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ ekonomika, stavebnictví
390 Petr TON NERATOVICE
391 Lenka DITTRICHOVÁ KONICE ekonomika, stavebnictví
392 Vlastimil NOVÝ KAMENNÝ ÚJEZD 256 ekonomika
393 Michal ROHAN BRNO ekonomika, ekonomika
394 Jan ZÁMEČNÍK BRNO ekonomika, stavebnictví
395 Pavla WOLFOVÁ DOMAŽLICE ekonomika
396 Maria DOSTÁLOVÁ HODONÍN ekonomika, stavebnictví
397 Petr ŠKOCH PROSTĚJOV ekonomika
398 Roman STANĚK BRNO ekonomika, stavebnictví
399 Jiří LYSÁK BRNO ekonomika, ekonomika
400 Libor BUČEK STARÉ MĚSTO ekonomika, ekonomika
401 Michal SPOUSTA PRAHA - Vinohrady ekonomika, stavebnictví
402 Stanislav MACH PRAHA 1
403 Petr ŠPERER KARLOVY VARY ekonomika, ekonomika
404 Kristýna BÁRTLOVÁ JESENEC 75
405 Jindřich HOLÍK BRNO ekonomika, stavebnictví
406 Pavel KLINKOVSKÝ ZLÍN ekonomika
407 Jarmila MARKUPOVÁ PLZEŇ ekonomika
408 Irena LECHANOVÁ JINDŘICHOVICE 239 ekonomika
409 Tomáš POMYKAL PRAHA 1
410 Karel BARTUŠEK ŠLAPANICE ekonomika, stavebnictví, ekonomika
411 Šárka PRACHAŘOVÁ BŘECLAV ekonomika, stavebnictví
412 Blanka LENOCHOVÁ BRNO ekonomika, strojírenství
413 František SCHEJBAL ŠŤÁHLAVY ekonomika, stavebnictví, projektování, ekonomika
414 Pavel JENDREJOVSKÝ FRÝDEK - MÍSTEK ekonomika, stavebnictví
415 Radim NOVOTNÝ OSTOPOVICE ekonomika, stavebnictví, ekonomika
416 Jana DVOŘÁKOVÁ ČERNÁ HORA ekonomika
417 Dušan KROŠLÁK VELKÁ NAD VELIČKOU 7 ekonomika
418 Pavel HLADÍK BRNO
419 Adam POLCAR STAŠOV 196 ekonomika, strojírenství
420 Romana HORŇÁKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
421 Ivo DRAHOTSKÝ SRCH ekonomika, doprava, strojírenství
422 Martina SCHULMEISTEROVÁ OSTRAVA ekon omika, stavebnictví
423 Luděk FLORIÁN PRAHA 10 ekonomika
424 Zdeněk PINDUR HRANICE ekonomika, ekonomika, technické obory různé
— 424 records